Технічні дані
| Тип ємності: | Циліндрична ємність із сорочкою нагрівання |
| Основні розміри: | ∅400х575 |
| Набірний тиск у сорочці: | без тиску |
| Робоча температура: | 80 град С |
| Маса ємності в порожньому стані без МР: | 26 кг |
| Робочий об'єм: | 23 л |
| Повний об'єм: | 28 л |
| Зберігає середовище: | вода |
| Характерна якість матеріалу: | Неіржавка харчова сталь AISI 304 |
| Внутрішній корпус: | 2 мм AISI 304 |
| Зовнішня сорочка: | 1,2 мм AISI 304 |
Реактор для приготування сумішей у домашніх умовах
Вбудований ТЕН потужністю 2,5 кВт
Оберти заважки цього реактора 98 об/хв
Реверс мотор-редуктора

- Мотор-редуктор.
- Кришка
- Болти та гайки
- Кран заливання теплоносія
- Група безпеки
- Опора
- Кран зливу продукту
- Муфти
- Пульт
- Ємність із сорочкою
- ТЕН (на рис не видно)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Wise Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 000 ₴



Відправка з 03 травня 2026