Пропонуємо Вашій увазі комфортні садові гойдалки українського виробництва.
З її допомогою, Ви створите райський куточок у своєму саду. Вибирайте модель і вже через короткі терміни, гойдалка буде на вашій ділянці.
Характеристики садової гойдалки для дачі
Тип гойдалки: 3 х - місцева гойдалка РАКСЛАДНАЯ
-- Комплектація навісом: Так
-- Матеріал каркаса: Метал
-- Основа сидіння: сітка металева 6*5 см
-- Дугоподібна
-- Діаметр несучої труби: 42х2 мм або 60х1,5 мм.
-- Наповнення м'яких елементів: поролон
-- Максимально допустима навантаження: 350 кг або 380 кг.

| Висота | 2150 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Глибина | мм |
| Труба | 42 х 2 мм |
Варіант №2 РОЗКЛАДНІ ціна 7999 грн.
| Висота | 2250 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | мм |
| Труба | 60 х 1,5 мм |

Якщо у Вас немає можливості придбати садову гойдалку за таку суму, не засмучуйтеся, є варіанти до 3000 грн., і Ви втілити свої бажання.
Додаткова комплектація
Відмінним доповненням до садової гойдалки буде
| Варіант №1 | Варіант №2 | |
| москітна сітка | 850 грн | 950 грн |
| підп'ятники | немає | в наявності |
| чохол | 1600 грн | 1700 грн |
Опис
-- Спинка розкладається з допомогою надійних ланцюгів в спальне місце
-- Розмір матраца: XXX*XXX - 2 штуки, зшиті між собою, оснащені блискавками
Чим ми відрізняємося від конкурентів?
1. Ціна + якість
2. Каркас з холодно-катанной сталі, стійкий до корозії, з полімерним покриттям.
3. Ми використовуємо якісні тканини які закуповуємо за кордоном. Водонепроникний навіс легко регулюється під будь-яким кутом, також захищає від УФ променів.
4. Всі моделі розкладаються в підлозі-лежаче стан або трансформуються в диван-ліжко, на якій вільно поміщається 2 дорослих людини(дивіться фото).
5. Колір каркаса: коричневий, сірий, чорний.
Також ви можете вибрати і інші моделі у нас на сайті



Зараз дуже великий асортимент садових меблів, якої ще немає на сайті.
Вибір тканин
Тканина в гойдалці "Агота" використовується Італія (сумішева)
🚚 Доставка
Якщо Ви прорахували дорожче, не дивуйтеся, залишок суми ми доплачуємо. Це Вам бонус !
Контакти
Ви завжди можете зв'язатися з нашими профільними менеджерами за допомогою будь-якого зручного для вас каналу зв'язку.
Всі наші співробітники працюють з 09:00 до 22:00 щоденно, без вихідних. Найбільш бажаний канал зв'язку — це телефон.
Також можете відправити ваше запитання або залишити заявку в будь-якому з месенджерів (Viber, Telegram, WhatsApp).
| Основні | |
|---|---|
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 15 450 ₴













/div>