Пропонуємо Вашій увазі комфортні садові гойдалки українського виробництва.
З її допомогою, Ви створите райський куточок у своєму саду. Вибирайте модель і вже через короткі терміни, гойдалка буде на вашій ділянці.
Характеристики садової гойдалки для дачі

| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Довжина | 2020 мм |
| Вага | кг |
| Висота спинки | мм |
| Ширина спинки | мм |
| Глибина сидіння | мм |
| Ширина сидіння | мм |
Якщо у Вас немає можливості придбати садову гойдалку за таку суму, не засмучуйтеся, є варіанти до 3000 грн., і Ви втілити свої бажання.
Додаткова комплектація
Опис
Вибір тканин
🚚 Доставка
Якщо Ви прорахували дорожче, не дивуйтеся, залишок суми ми доплачуємо. Це Вам бонус !
Контакти
Ви завжди можете зв'язатися з нашими профільними менеджерами за допомогою будь-якого зручного для вас каналу зв'язку.
Всі наші співробітники працюють з 09:00 до 22:00 щоденно, без вихідних. Найбільш бажаний канал зв'язку — це телефон.
Також можете відправити ваше запитання або залишити заявку в будь-якому з месенджерів (Viber, Telegram, WhatsApp).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Комплектація навісом | Так |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 400 ₴









Відправка з 17 квітня 2026


/div>