Навіть вночі, приймаємо замовлення. Відповідь ви зможете отримати з 8:00. Пропонуємо Вашій увазі комфортні садові гойдалки українського виробництва.
З її допомогою, Ви створите райський куточок у своєму саду. Вибирайте модель і вже через короткі терміни, гойдалка буде на вашій ділянці.
Характеристики садової гойдалки для дачі
| Тип гойдалки: | 3 х - місцева гойдалка |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння: | пружинна сітка |
| Каркас | Дугоподібна |
| Діаметр несучої труби: | 42х2 мм або 60х1,5 мм. |
| Наповнення м'яких елементів: | поролон |
| Товщина паралону | 100 мм |
| Максимально допустиме навантаження: | 320 кг |

Ціна вказана
| Висота | 2150 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Глибина | мм |
| Труба | 42 х 2 мм |
Варіант №2 Ціна 7 998 грн
| Висота | 2250 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | мм |
| Труба | 60 х 1,5 мм |
З підп'ятниками і Підголовниками
Додаткова комплектація
Відмінним доповненнями буде Москітна сітка + 800 - 900 грн
Підп'ятники на модель 2150х1700х42


Опис
- Спинка розкладається з допомогою надійних ланцюгів в спальне місце
- Розмір матраца: XXX*XXX - 2 штуки, зшиті між собою, оснащені блискавками
Чим ми відрізняємося від конкурентів?
1. Ціна + якість
2. Каркас з холодно-катанной сталі, стійкий до корозії, з полімерним покриттям.
3. Ми використовуємо якісні тканини які закуповуємо за кордоном. Водонепроникний навіс легко регулюється під будь-яким кутом, також захищає від УФ променів.
4. Всі моделі розкладаються в підлозі-лежаче стан або трансформуються в диван-ліжко, на якій вільно поміщається 2 дорослих людини(дивіться фото).
5. Колір каркаса: коричневий, сірий, чорний.
Також ви можете вибрати і інші моделі у нас на сайті







Зараз дуже великий асортимент садових меблів, якої ще немає на сайті.
Вибір тканин
Найбільш поширена тканина це габардин. Відмінна в експлуатації, веселкова палітра кольорів та приємна ціна.
№1 Габардин №2 Люкси,обведені червоним ті,що є в наявності

Вибравши будь-який колір таблиці кольорів RAL, ми з Вашою допомогою створимо індивідуальну гойдалку, яка буде вписуватися в Ваш неповторний дизайн ділянки! Деяких тканин може не бути в наявності.
Доставка
Є інші варіанти доставки, ціну потрібно прораховувати індивідуально. Як правило не більше ніж 899 грн. Найбільше роспростроненые Meest Express; Делівері; Нова пошта.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
- Ціна: 18 200 ₴











