В наявності та під замовлення є є ємності від 200 до 10 000 л,
З матеріалів: Ст-3, AISI 304, AISI 430 та інші.
Є є є ємності з вбудованими теплообмінниками.
Телефонуйте, пишіть, уточнюйте.
Микола 099 054 74 44
| Місткість, л | 2000 |
| Матеріал | СТ-3 |
| Товщина сталі, мм | 3 |
| Товщина утеплювача, мм | 50 |
| Діаметр труб, дюйм | 2,0 |
| Цена, грн | 25 000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об'єм бака | 2000 л |
| Максимальний тиск в баку | 6 бар |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | Власне виробництво |
| Матеріал бака-акумулятора | Вуглецева сталь, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Товщина стінки бака | 4 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр (без ізоляції) | 1000 мм |
| Товщина ізоляції | 100 мм |
| Висота | 2750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм розширювального бака | 2000 |
| Вартість емалі 3 шару | |
| Ціна | 12000 грн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 240 ₴


Відправка з 13 квітня 2026