На замовлення є є ємності від 200 до 10 000 л
З матеріалів: Ст-3, AISI 304, AISI 430 та інші.
Є є є ємності з вбудованими теплообмінниками.
Телефонуйте, пишіть, уточнюйте.
Микола 099 054 74 44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 150 л |
| Максимальний тиск в баку | 6 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Товщина стінки бака | 3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр (без ізоляції) | 540 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм розширювального бака | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴



Відправка з 08 квітня 2026