
260 л Дражирувальна машина Дражирувальни йбарабан. Дражирувальна чаша, дражирувальнийкотел
91 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Дражирувальний барабан на 260 літрів від ТМ Wise Master має такі характеристики, з якими Вам потрібно ознайомитися з ними для прийняття рішення, який дражувальний барабан купувати.
| Загальний об'єм | 260 литров (кг) |
| Корисний об'єм | 80 літрів (кг) |
| Матеріал чаші | 304 нержавіюча сталь |
| Матеріал основи | чорна сталь |
| Оберти за хвилину | 0-35 |
| Пульт керування | Оснащений частотним перетворювачем |
| Мережа під'єднання | 380 |
Машина дражирувальна призначена для покриття глянцевою оболонкою різних виробів: горіхи, кондитерські вироби, зерна кави цукром, глазур'ю, помадными масами, вітамінно-фруктовими сумішами і тд.
Сучасні дражировочні машини, які ви зможете вигідно купити у нас, застосовуються для виробництва круглих виробів і нанесення на них спеціальної поверхневої застывающей оболонки. Такі дражировочні машини підходять для виготовлення драже з ядер горіхів, зерен рису, насіння соняшника, пшениці, кукурудзи. Технологія їх виробництва складається з етапу нарощування форми драже і подальшої заливки спеціальним шаром.
Підготовлені напівфабрикати заливаються обволікаючим складом швидко і рівномірно. Швидкісні показники на даному етапі дражировочні машин можуть регулюватися залежно від особливостей кінцевого продукту.
Напівфабрикат для глазурування поміщається в барабанне пристрій. Далі подається тонкодисперсні добавка в сипучому вигляді, яка впливає на смак готового виробу. У спеціальну ємність для рідких продуктів поміщають масло або ж сироп, в залежності від технології виробництва. У деяких дражировочні машинах є додатково дробарка, яка дозволяє завантажувати не тільки цукрову пудру, але і безпосередньо цукор, який в цьому резервуарі подрібнюється до стану пудри.
Для виробництва солодких паличок з кукурудзи необхідний у комплекті спеціальний додатковий насос з форсунками, через які подається масло. У деяких конструкціях дражировочні машин використовуються для цих же цілей крапельниці.
Кількість додаткових компонентів визначається заздалегідь методом розрахунків. Досвідчені технологи зможуть грамотно спроектувати дражировочную машину і продумати її до дрібниць. Від вибраних параметрів деталей залежить рівномірність змішування, швидкість і частота обертання внутрішніх лопатей пристрої
В середньому процес дражирування займає 2-5 хвилин. Вже готовий продукт вивантажують в окрему ємність, фасують і надають товарний вигляд з допомогою фінішної упаковки. Для цих цілей використовують пляшки, пакети, коробки.
Дражировочная машина барабанного типу має декілька функціональних зон. Барабан всередині може мати гофрований вид.
В першу зону дражировочной машини направляється сироп, який надходить у другу зону, де відбувається обробка цього матеріалу повітрям і його підсушування. Також сюди спрямовується жирова суміш. У третій зоні дражировочной машини практично готове драже посипається спеціальним тальком для запобігання склеювання між собою.
Нержавіюча сталь дражировочні машин запобігає зміну складу готових продуктів. Крім того, неіржавіюча сталь, з якої виготовляються дражировочні машини, легка у догляді, дозволяє швидко очистити конструкцію після її використання.
Виготовимо обсяг і робочу масу під Ваше замовлення.
Можливий обдування гарячим повітрям і нахил котла для вивантаження продукту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Частота обертання | 35 об/мин |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Продуктивність | 420 кг/час |
| Загальні параметри | |
| Вага | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1,1 - 1,5. | кВт |
| Тип обладнання | для виробництва цукерок,желе,горіхів, кондитерських виробів, зерна кави цукром, глазур'ю, помадными масами, вітамінно-фруктовими сумішами,сиропами |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Разове завантаження | 80 кг |
- Ціна: 91 000 ₴



