Опис товару
Горизонтальні секційні поштові ящики призначені для встановлення в під'їздах багатоквартирних і малоквартирних будинків. Ящики виготовлені з холоднокатаної листової сталі, пофарбовані полімерно-порошковим покриттям. Окрема секція модуля має вигляд індивідуальної поштової скриньки. Горизонтальні поштові ящики також підійдуть для холів і прохідних адміністративних будівель, у яких розміщено кілька офісів різних організацій. Поштова секція кожної компанії може слугувати не тільки абонентським ящиком для корекції, але й рекламним місцем для логотипа або презентаційної інформації. У задній частині ящика передбачено 4 отвори для кріплення до стіни.
Також можна вибрати інші варіанти. 😍


Додатково
Кожна комірка обладнана замком з 2-м'я ключами. (Є можливість замовити замки різного рівня злому)
Є можливість замовити антивандальний ящик.
Наші переваги


- ціна від виробника
- ціна гуртова
- якість
- можливо на чомусь знизити ціну
- гарантия на товар
Фарбування
Порошкове забарвлення в будь-який колір по таблиці RAL.
Цена актуальна за темно-сірий колір.
Можлива кількість комірок у ящику — 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.

👉Купити✅ Деталі😍 👉Купити✅ Деталі😍

👉Купити✅ Деталі😍 👉Купити✅ Деталі😍

👉Купити✅ Деталі😍 👉Купити✅ Деталі😍
👉Купити✅ Деталі😍 👉Купити✅ Деталі😍
🚚 Доставка
Якщо Ви прорахували дорожче, не дивуйтеся, залишок суми доплачуємо ми. Це Вам бонус!
Контакти
Ви завжди можете зв'язатися з нашими профільними менеджерами за допомогою будь-якого зручного для вас каналу зв'язку.
Усі наші працівники працюють з 09:00 до 22:00 щодня, без вихідних. Найкращий канал зв'язку — це телефон.
Також можете відправити ваше питання або залишити заявку в будь-якому з месенджерів (Viber, Telegram, WhatsApp).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип поштової скриньки | секційний вертикальний |
| Кількість секцій | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на одну секцію | 2 кг |
| Тип корпусу | Цілісний (суцільнозварний) |
| Можливість експлуатації на відкритому повітрі | Ні |
| Наявність замку | Так |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал виготовлення фасаду | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 386 мм |
| Глибина | 206 мм |
| Висота | 514 мм |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | EMT Expess |
- Ціна: від 988 ₴











