Домашня пивоварня на базі ПВК (двопосудна ЗСКВ і ФЧ):
1. об'єм робочий 65 -150 л, загальний 85-180 л;
2. Матеріал харчова неіржавка сталь марки AISI 304;
3. ТЕН 4.5-6.0 кВт (тільки на ЗСКВ);
4. Сорочка нагрівання (тільки на ЗСКВ);
5. Люк 300 мм зверху ємності;
6. Сито (для грубого помелу солода);
7. Внутрішня поверхню полірована "матова", згідно з нормами харчового виробництва.
- Насос для перекачування сусла під час фільтрації;
- Теплообмінник для охолодження;
- Пульт керування;
8. ФЧ обладнаний завагою;
9. Удобная обв'язка
Можливо доукомплектація ЦКТ для бродіння пива –
1. Робочий об'єм 130 л 156 л;
2. Матеріал харчова неіржавка сталь марки AISI 304;
3. Сорочка охолодження;
4. Ізоляція фольговальним полотном або пінополіуретаном;
5.Внутрішня поверхня матова, згідно з нормами харчового виробництва.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ємності для пива | метал |
| Манометр | Так |
| Термометр | Ні |
| Мінімальний цикл приготування | 1 доб |
| Максимальний цикл приготування | 1 доб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Запобіжний клапан | Так |
| Кругова система затискачів | Так |
| Змінні рукоятки для крана | Так |
| Блок карбонізації | Ні |
| Піноуловлювач | Ні |
| Система розливу у пляшки | Ні |
| Очищуючий засіб | Ні |
| Подарункова упаковка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Wise Master |
| Об`єм | 70 |
| Висота | 1650 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Вага | 150 |
- Ціна: 127 500 ₴





Відправка з 21 квітня 2026