Пропонуємо Вашій увазі комфортні садові гойдалки українського виробництва.
З її допомогою, Ви створите райський куточок у своєму саду. Вибирайте модель і вже через короткі терміни, гойдалка буде на вашій ділянці.
Характеристики садової гойдалки для дачі
Тип гойдалки: 3 х - місцева гойдалка РАСЛЛАДНАЯ
- Комплектація навісом: Так
- Матеріал каркаса: Метал (чорний, шоколадний, бежевий)
- Основа сидіння: сітка металева 6*5 см
- Дугоподібна
- Діаметр несучої труби: 42х2 мм або 60х1,5 мм.
- Наповнення м'яких елементів: поролон (ППУ ЅТ45) 80 мм.
- Максимально допустиме навантаження: 350 кг, або 380 кг
- Розкладка: Диван

| Висота | 2150 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Глибина | мм |
| Труба | 42 * 2 мм |
Варіант №2 зупинено виробництво
| Висота | 2250 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | мм |
| Труба | 60 * 1,5 мм |

Якщо у Вас немає можливості придбати садові гойдалка за таку суму, не засмучуйтеся, є варіанти до 3000 грн., і Ви втілити свої бажання.
Додаткова комплектація
Відмінним доповненнями до садової гойдалки буде:
| Варіант №1 | Варіант №2 | |
| москітна сітка | 800 грн | 900 грн |
| підп'ятники | немає | в наявності |
| чохол | 1600 грн | 1700 грн |
Опис
- Спинка розкладається з допомогою надійних ланцюгів в спальне місце
- Розмір матраца: XXX*XXX - 2 штуки, зшиті між собою, оснащені блискавками
Чим ми відрізняємося від конкурентів?
1. Ціна + якість
2. Каркас з холодно-катанной сталі, стійкий до корозії, з полімерним покриттям.
3. Ми використовуємо якісні тканини які закуповуємо за кордоном. Водонепроникний навіс легко регулюється під будь-яким кутом, також захищає від УФ променів.
4. Всі моделі розкладаються в підлозі-лежаче стан або трансформуються в диван-ліжко, на якій вільно поміщається 2 дорослих людини(дивіться фото).
5. Колір каркаса: коричневий, сірий, чорний.
Також ви можете вибрати і інші моделі у нас на сайті



Зараз дуже великий асортимент садових меблів, якої ще немає на сайті.
Вибір тканин
На дану модель "Марсель" тканина використовується Італія (сумішева)
Контакти
Ви завжди можете зв'язатися з нашими профільними менеджерами за допомогою будь-якого зручного для вас каналу зв'язку.
Всі наші співробітники працюють з 09:00 до 22:00 щоденно, без вихідних. Найбільш бажаний канал зв'язку — це телефон.
Також можете відправити ваше запитання або залишити заявку в будь-якому з месенджерів (Viber, Telegram, WhatsApp).
| Основні | |
|---|---|
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 18 500 ₴










Відправка з 17 квітня 2026
/div>