Пропонуємо Вам підвісні крісла з штучного ротанга (екологічно якісного пластика). Перебуваючи в такому кріслі, ви створюєте навколо себе неповторну атмосферу - затишку, захищеності. Без сумніву, це буде Вашим найулюбленішим місцем відпочинку і усамітнення.
Характеристики садової гойдалки для дачі
- Стійкі до вологи і ультрафіолетового випромінювання
- Ротанг екологічно чистий і нешкідливий, без запаху
- Не потребує спеціального догляду і зберіганні
- Випускається в будь-яких колірних варіаціях
- Унікальна густота плетіння (в залежності від вибору моделі)
- Комплектація на вибір: ланцюг для підвісу, або стійка
- М'який наповнювач - синтепух, після прання не змінює своєї форми
- Тканина габардин, або Люк (+300 грн) - в залежності від вибору моделі
- Висота стійки: 185; 195; 150 - ( в залежності від вибору моделі)
- Стійка на вибір: стандарт - максимальне навантаження 120 кг; посилена навантаження - 170 кг

| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Навантаження на стійку | 120 кг |
| Посилена стійка | 170 кг |
| Ширина майданчика | 1100 мм |
| Висота стійки | 2000 мм |
1-2 дня на виготовлення
( якщо немає в наявності)
Ціна без стійки - 1000 грн.
Вибір тканин
Найбільш поширена тканина це габардин, добре підходить для вулиці. Відмінна в експлуатації, веселкова палітра кольорів та приємна ціна. Люкс відмінно підходить для дому.
Габардин Люкс (обведені червоним ті,що є в наявності)

Вибравши будь-який колір таблиці кольорів RAL, ми з Вашою допомогою створимо індивідуальну гойдалку, яка буде вписуватися в Ваш неповторний дизайн ділянки!
| Також ви можете вибрати і інші моделі у нас на сайті: |

🚚 Доставка
Якщо Ви прорахували дорожче, не дивуйтеся, залишок суми ми доплачуємо. Це Вам бонус !

400 грн. 800 грн. Індивідуальний прорахунок
( до під'їзду ) ( до під'їзду )
Контакти
Ви завжди можете зв'язатися з нашими профільними менеджерами за допомогою будь-якого зручного для вас каналу зв'язку.
Всі наші співробітники працюють з 09:00 до 22:00 щоденно, без вихідних. Найбільш бажаний канал зв'язку — це телефон.
Також можете відправити ваше запитання або залишити заявку в будь-якому з месенджерів (Viber, Telegram, WhatsApp).
| Основні | |
|---|---|
| Комплектація навісом | Так |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 10 000 ₴











Відправка з 06 квітня 2026
/div>