
| Висота | 1710 мм |
| Ширина | 1910 мм |
| Навантаження | 220 кг |
| Труба Ø | 38мм |
Характеристики тканини
| Основа сидіння | Оксфорд 600D |
| Матеріал чохлів | Бязь Голд |
| Матеріал тенту |
водовідштовхувальна |
| поролон | 80 мм |
📞 +380 98 34 94 287

Менеджер допоможе Вам вибрати ідеальний варіант за ціною від 1 938 грн і якістю ., і Ви втілити свої бажання. 😍



| Також ви можете вибрати і інші моделі у нас на 👉👉👉 сайті 👍 |

👉Купити✅ Деталі😍 👉Купити✅ Деталі😍

👉Купити✅ Деталі😍 👉Купити✅ Деталі😍

👉Купити✅ Деталі😍 👉Купити✅ Деталі😍

👉Купити✅ Деталі😍

👉Купити✅ Деталі😍 👉Купити✅ Деталі😍
Додаткова комплектація
Відмінним доповненнями до садової гойдалки Варіані №2 буде Москітна сітка + 800 грн То
Зараз дуже великий асортимент садових меблів, якої ще немає на сайті.
🚚 Доставка
Якщо Ви прорахували дорожче, не дивуйтеся, залишок суми ми доплачуємо. Це Вам бонус !

Індивідуальний прорахунок
( до під'їзду ) ( до під'їзду )
Контакти
Ви завжди можете зв'язатися з нашими профільними менеджерами за допомогою будь-якого зручного для вас каналу зв'язку.
Всі наші співробітники працюють з 09:00 до 22:00 щоденно, без вихідних. Найбільш бажаний канал зв'язку — це телефон.
Також можете відправити ваше запитання або залишити заявку в будь-якому з месенджерів (Viber, Telegram, WhatsApp).
| Основні | |
|---|---|
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 19 000 ₴




/div>