| Місткість, л | 5 000 |
| Матеріал | СТ-3 |
| Товщина сталі, мм | 5 |
| Товщина утеплювача, мм | 100 |
| Діаметр із ізоляцією, мм | 1660 |
| Висота, мм | 2750 |
| Діаметр труб, дюйм | 3 |
| Цена, грн | 51 500 |
В наявності та під замовлення є є ємності від 200 до 10 000 л,
З матеріалів: Ст-3, AISI 304, AISI 430 та інші.
Є є є ємності з вбудованими теплообмінниками.
Телефонуйте, пишіть, уточнюйте.
Микола 099 054 74 44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний тиск в баку | 6 бар |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Товщина стінки бака | 5 мм |
| Об'єм бака | 5000 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр (без ізоляції) | 1660 мм |
| Товщина ізоляції | 100 мм |
| Висота | 2750 мм |
| Вартість емалі 3 шару | |
| Ціна | 24000 грн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 800 ₴




Відправка з 14 квітня 2026