Дражувальний барабан на 260 літрів від ТМ Wise Master.
Характеристики:
- загальний об'єм 260 л
- робочий об'єм 80 л
- матеріал чаші мідь марки М1
- матеріал основи чорна сталь
- мотор-редуктор 35 обертів/хвилину
- пульт керування
- частотний перетворювач
- 380 Вольт
Сучасні дражувальні машини, які ви зможете вигідно купити у нас, застосовуються для виробництва круглих виробів та нанесення на них спеціальної поверхневої застигаючої оболонки. Такі дражувальні машини підходять для виготовлення драже з ядер горіхів, зерен рису, соняшникового насіння, пшениці, кукурудзи.
Нержавіюча сталь дражувальних машин запобігає зміні складу готових продуктів. Крім того, нержавіюча сталь, з якої виготовляються дражувальні машини, легка у догляді, дозволяє швидко очистити конструкцію після її використання.
Виготовимо об'єм та робочу масу на Ваше замовлення.
Можливий обдув гарячим повітрям та нахил котла для вивантаження продукту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Материал корпуса | Металл |
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Объем бункера | 0.26 куб. м |
| Частота вращения | 35 об/мин |
| Производительность | 80 кг/час |
| Срок службы | 15 лет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1698 мм |
| Ширина | 943 мм |
| Длина | 950 мм |
- Цена: 172 382 ₴





Отправка с 19 июня 2026